Nová česká verze Císařské hymny

K jubilejním šedesátým narozeninám Karla Habsburského, vnuka posledního českého krále, nahrál zpěvák a člen Koruny České Nathaniel Filip českou verzi Císařské hymny.

Zpěvák taktéž zaslal hlavě Habsburského rodu k jeho jubileu blahopřejný dopis a odkazem na píseň.

Císařská hymna, zvaná též Lidová, v českém prostředí známá také jako „Zachovej nám, Hospodine“, byla národní hymnou podunajské monarchie od roku 1797 až do roku 1918, kdy bylo separatistickými nacionalisty České království zničeno a Habsburská dynastie vyhnána.

Zpěvák Nathaniel Filip je monarchista a člen Koruny České. Profiluje se jako zpěvák tradičního popu a šansonu. V posledních třech letech je jeho profesní partnerkou moderátorka a první dáma satiry Zuzana Bubílková, společně vystupují s hudebně-zábavným představením „Šansony a BUBU fóry!“.

Nathaniel Filip je prvním profesionálním zpěvákem, který nazpíval českou verzi Císařské hymny s vlastní hudbou, aranžemi a videoklipem. Videoklip byl symbolicky natáčen na Karlově mostě s kulisou Pražského hradu v pozadí. Na YouTube má klip již desítky tisíc zhlédnutí.

Zajímavostí je, že zde v první sloce, místo Rakouska, zpívá o zemích českých. Zatímco první sloka se zpívala vždy, dalších několik slok (až sedm), vždy podle potřeby a doby, kdy také postupně vznikaly. Zpěvák zde zpívá sloky dvě. Druhá sloka v této verzi je napsána jako jedna z posledních a málokdy se i uvádí, přestože má ten nejdramatičtější a pro monarchisty velmi silný text.

Více textu

Kdyby mě zabili

Policista Michal, vyznamenaný jako nejlepší ve svém útvaru za rok 2008 a který dostal šéfa ruskojazyčné mafie tzv. „vora v zakoně“ do vězení, byl nakonec sám účelově obžalován, aby nemohl proti němu svědčit. Obvinění bylo staženo až po osvobozujícím rozsudku a medializaci jeho případu. Na jeho profesní a lidské likvidaci se přímo a prokazatelně podíleli jeho přímí nadřízení, za spolupráce BIS, která mj. účelově podstrčila falešného svědka a kdy bylo účelově manipulováno i s vyšetřovacím spisem! BIS má zájem, aby situace na ruskojazyčné scéně byla stabilní. Dodnes se musí policista skrývat, má strach o svůj život. „Odměna“ za 14 let poctivé práce – a vše je v pořádku! Odpovědní samozřejmě mlčí – i naše „nezávislá“ média a naši „investigativní“ novináři…?!

Další ze zajímavých informací z tohoto dokumentu: KGB určila Václava Havla za presidenta za podmínek, že nebudou žádné represe, žádné faktické změny na MV, MO a v tajných službách, trestní řád a trestní zákon převzat z roku 1960, tedy žádné podstatné změny! Karel Koecher, agent KGB v USA a spoluzakladatel OF, doprovázel Václava Havla jako presidenta do Afriky, při jedné z jeho prvních cest do zahraničí! IPB byla v podstatě zabrána státními úředníky a předána zdarma kamarádům!

Nedivme se, že jeden investor likviduje druhého s pomocí státních orgánů na objednávku politických stran. Ty je obsazují svými lidmi, aby jim poté poslušně plnili jejich „objednávky“! Ukázkovým příkladem a důkazem jejich praktik je „jmenování“ policejního prezidenta Lessyho politiky a odvolání bývalého ministrem vnitra, což je naprosto skandální a v demokratické zemi naprosto nepřijatelné. Logické, že PČR pracuje poté spolehlivě na politickou objednávku.

Kdo vlastní skutečnou výkonnou moc v zemi?

ČEZ je nepochybně největší z „kmotrů“, jako vlastník největšího majetku, alespoň pokud jde o Českou republiku, nemůže tomu nebýt! Že by se jednalo o vzornou, profesionálně vedenou firmu s průhledným a transparentním vedením, neuvěří snad žádný soudný člověk v této zemi. Je čas vyjít do ulic, nechceme-li návrat totalitních časů, metod, opět mít strach a „držet hubu a krok“. Včerejší útok na ČT byl otevřeným útokem na demokracii a svobodu, tedy i útokem na nás, občany. V ničem se chování vojenské policie nelišilo od způsobů ruských okupačních vojsk v roce 1968 v budově ČRo – jenom se nestřílelo, zatím…?!

Ve jménu svobody vítězí anarchie. Pokud nebude situace včas řešena, nebude-li společenská vůle, poroste nutně a zákonitě sociální napětí a neklid, budou hrozit sociální bouře a návrat zažité a nepřirozené potřeby totalitní rovnosti. Nepochybně bude nabízena KSČM, jako součást její dlouhodobé a nikdy nepřerušené zločinné strategie za podpory Kremlu a jeho tajných služeb. Skutečně mocní, ovládající naši zemi se pouze slovních kritiků vůbec neobávají. Neberou je vážně, možná se jimi i baví. Zcela jistě budou reagovat, budou-li přímo v ohrožení takovými občany, jakým byl např. statečný policista Michal a jak otřesně ukázal dokument! Teoreticky nelze ani vyloučit možnost, že dokument mohl mít za cíl i zastrašit. Těžko posoudit míru odvahy autorů či možný vliv mocných v pozadí…?! Pokud by se mělo jednat o druhou možnost, tak už by mohlo být i pozdě. Na každý pád byl dokument vysílán ve stejném čase jako HYDE PARK s ministrem financí Kalouskem, který měl podobnou návštěvnost. Připomnělo mi to stejnou situaci, tuším z roku 2006, kdy na premiéru dokumentu Martina Vadase  „Pravdě podobná příběh Vladimíra Hučína“ na ČT 2, byl nasazen na ČT 1 Bolek Polívka…?!

Převzato z: http://www.sinagl.cz/domaci-zpravodajstvi/kdyby-me-zabili-a-55-minut-pravdy-o-ceske-republice.html

Jan Šinágl

Více textu