Mgr. Robin Tesárek

Středočeský kraj

Robin Tesárek

Medailonek:

Nar. 1990; bydliště Kladno

Narodil se a žije na Kladně. Je ženatý a hrdý otec dcery. Vystudoval právnickou fakultu. Působil v rodinné firmě zaměřené na stavební činnost a správu a pronájem vlastních nemovitostí. Nyní pracuje jako koncipient v advokátní kanceláři v centru Kladna, kde se věnuje především trestnímu a rodinnému právu. Dříve krátce působil, jako interní auditor v IT firmě v Praze a také jako podnikový právník v holdingu, který se zabýval obchodem s realitami a restrukturalizacemi obchodních společností. Je zastupitelem města Kladna. V minulosti působil také jako člen kulturní komise města Kladna, člen a později předseda dozorčí rady společnosti Divadla Kladno s.r.o., předseda správní rady Azylového domu pro matky s dětmi v Kladně, člen školské rady Speciální základní a mateřské školy Korálek na Kladně.

Od letošního roku je minoritním společníkem obnoveného rodinného pivovaru v Kladně – Kročehlavech a působí jako jeho ambasador.

Od roku 2021 je bezpartijní, přispívajícím sympatizantem strany Koruna česká.

Ve volném čase se věnuje rodině, výletům po Čechách, rád posedí s kamarády u piva nebo dobrého jídla. Dlouhodobě se jako předseda Spolku Otakar Kročehlavy věnuje oživování prostor pivovaru v Kladně – Kročehlavech. Jeho velkou zálibou je historie, rád čte, pokud na to má čas a v zimě rád lyžuje.

Kandidát č.3

Mgr. Robin Tesárek

muž, 30

právník, spolumajitel pivovaru