Kandidáti

Kandidáti

Kandidáti pro Hlavní město Praha

JUDr. Petr Vacek

muž, 57

Advokát, bývalý diplomat, člen Pro Libertate – Institutu práva a občanských svobod a účastník platformy Zdravé fórum

JUDr. Petr Krátký

muž, 46

Povoláním právník a manažer s mnohaletými zkušenostmi s regulací a řízením finančních institucí.

Gabriela Sedláčková

žena, 36

Povoláním projektová manažerka, lektorka, mentorka, vedoucí koktejlového a vzdělávacího BAR BEHIND THE CURTAIN na Žižkově.

Kandidáti pro Středočeský kraj

RNDr. Radim Špaček

muž, 61

Konsultant, předseda Koruny České (monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska)

Tomáš Martínek

muž, 50

starosta obce, majitel pily

Mgr. Robin Tesárek

muž, 30

právník, spolumajitel pivovaru

Kandidáti pro Jihočeský kraj

Ing. Jaromír Vrána

muž, 76

filosof a spisovatel, emeritní auditor královského města Tábor, obnovitel zemanského statku Rohozov

Vojtěch Círus

muž, 25

právník, Generální sekretář Koruny České (monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska)

MUDr. Milan Rytíř

muž, 65

dětský lékař v Táboře

KANDIDÁTI PRO PLZEŇSKÝ KRAJ

Mgr. Johannes Vlastimil Ježík

muž, 51

středoškolský učitel

Ing. arch. Oldřich Kodeda

muž, 62

architekt, kapitán v aktivní záloze, velitel pontonové roty armády ČR

Mgr. Luděk Krčmář

muž, 49

církevní historik ZČM v Plzni

KANDIDÁTI PRO KARLOVARSKÝ KRAJ

Mgr. Martin Váňa

muž, 33

kartograf a archeolog

Karel Kottek

muž, 45

OSVČ, referent specialista zahraničně politických vztahů a služby

Václav Houška

muž, 49

profesionální hasič

KANDIDÁTI PRO ÚSTECKÝ KRAJ

Miloš Kánský

muž, 57

obchodní zástupce

Jan Mrzílek

muž, 68

důchodce

Pavel Chaloupka

muž, 44

podnikatel

KANDIDÁTI PRO LIBERECKÝ KRAJ

Ing. Jan Konrád

muž, 41

bezpečnostní technik

Roman Titěra

muž, 50

podnikatel

Bc. Jan Slípka

muž, 34

Aktuálním povoláním odborný referent všeobecné správy vnitřních věcí státu na odboru správním a živnostenském MML.

KANDIDÁTI PRO KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Petr Ježek

muž, 52

podnikatel, správce informačních technologií

Ing. Libor Novák

muž, 63

manažer, člen předsednictva Koruny České

RNDr. Pavel Křivka, CSc.

muž, 73

důchodce, plukovník PČR v. v.

KANDIDÁTI PRO PARDUBICKÝ KRAJ

Bc. et Bc. Gabriel-Max Nathaniel Filip Aras

muž, 35

hudebník, pedagog

Miroslav Pošvář

muž, 55

OSVČ

Mgr. David Šmíd

muž, 45

programátor

KANDIDÁTI PRO KRAJ VYSOČINA

Jindřich Holub

muž, 53

OSVČ

Lenka Vencová

žena, 41

metodička domova pro seniory

Jiří Vacek

muž, 46

zemědělec

KANDIDÁTI PRO JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Jiří Novotný

muž, 44

člen iniciativy Morava1918, soukromý zemědělec

MVDr. Jiří Čížek

muž, 63

veterinární lékař

Luboš Velecký

muž, 60

someliér

Kandidáti pro Olomoucký kraj

MUDr. Pavel Andrš

muž, 57

odborný kožní lékař

Pavla Rulíšková

žena, 55

zdravotní sestra

Pavel Makový

muž, 57

majitel pohřební služby

Kandidáti pro Zlínský kraj

Dita Novotná

žena, 31

vedoucí stáje a instruktor jezdectví, člen iniciativy Morava 1918

Mgr. Tomáš Hamrlík

muž, 28

ředitel muzea

Bronislav Indra

muž, 51

překladatel

Kandidáti pro Moravskoslezský kraj

Jaroslav Vavříček

muž, 47

zastupitel obce Jakartovice, řidič

Ing. Karel Mornstein-Zierotin

muž, 82

majitel zámku

Romana Philippová Hegrová

žena, 47

OSVČ

Seznam všech kandidátů

JUDr. Petr Krátký

místopředseda Koruny České

RNDr. Radim Špaček

předseda Koruny České

MVDr. Jiří Čížek

moravský zemský hejtman

Jaroslav Vavříček

slezský zemský hejtman

Vojtěch Círus

generální sekretář

Matěj Čadil

člen předsednictva

Samuel Erbandorf

člen předsednictva

Jindřich Holub

člen předsednictva

Ing. Libor Novák

člen předsednictva

Miroslav Pošvář

člen předsednictva

RNDr. Radim Špaček

předseda Koruny České

JUDr. Petr Krátký

místopředseda Koruny České

MVDr. Jiří Čížek

moravský zemský hejtman

Jaroslav Vavříček

slezský zemský hejtman

Kandidáti pro Hlavní město Praha

1
JUDr. Petr Vacek
– 57 let
advokát, bývalý diplomat, člen Pro Libertate – Institutu práva a občanských svobod a účastník platformy Zdravé fórum
2
Gabriela Sedláčková
– 36 let
manažerka, mluvčí Konzervativní strany
3
JUDr. Petr Krátký
– 46 let
právník a manažer, místopředseda Koruny České, místopředseda Sokol Chodov
4
PhDr. Daniel Korte
– 68 let
klasický filolog
5
Mgr. Hana Smolíková
– 71 let
důchodce
6
Matěj Čadil
– 35 let
informatik, člen předsednictva Koruny České
7
Luboš Samuel Erbandorf
– 37 let
manažer, člen předsednictva Koruny České
8
Ing. Petr Stojan
– 52 let
konzultant a podnikatel
9
PhDr. Michal Tryml
– 75 let
archeolog
10
Ing. Mgr. Josef Pejřimovský, PhD.
– 76 let
lesník a religionista
11
Ing. Martin Kukač
– 37 let
programátor
12
Ing. Josefina Koucká
– 75 let
sochařka
13
Otakar Ryšavý
– 59 let
podnikatel v realitách
14
Milan Kolář
– 65 let
požární specialista
15
Jan Procházka
– 35 let
účetní
16
Světlana Rathuská
– 68 let
důchodce
17
Jan Božejovský
– 76 let
klavírní technik
18
MgA. Michal Lieberzeit
– 37 let
operní režisér
19
RNDr. Václav Šrámek
– 71 let
daňový poradce
20
Jan Psohlavec
– 43 let
podnikatel, informační systémy
21
Ing. Michaela Vondráčková, Ph.D.
– 59 let
vědecký pracovník
22
Ing. arch. Jan Bárta
– 79 let
architekt, předseda spolku Radecký Praha
23
MUDr. Jan Divecký
– 49 let
stomatolog
24
Ing. Helena Frankenbergerová
– 71 let
majitelka realit
25
Michal Vavřík
– 45 let
odborný pracovník rektorátu University Karlovy
26
Barbora Velebná
– 61 let
výtvarnice
27
Petr Šlais
– 55 let
technik
28
Michal Korpoš
– 45 let
realitní makléř

Kandidáti pro Středočeský kraj

1
RNDr. Radim Špaček
– 61 let
konsultant, předseda Koruny České (monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska)
2
Tomáš Martínek
– 50 let
starosta obce, majitel pily
3
Mgr. Robin Tesárek
– 30 let
právník, spolumajitel pivovaru
4
Jaroslav Kolbek
– 65 let
emeritní starosta obce
5
Mgr. Michal Špaček
– 36 let
knihovník
6
Vladimír Kostrůnek
– 38 let
věrný zastánce návratu krále a monarchie
7
Svatopluk Novotný
– 45 let
majitel stavební firmy
8
Ing. Martina Čemusová
– 56 let
lektorka jazyků
9
Tomáš Szennai
– 56 let
správce nemovitostí
10
Michal Sklenička
– 28 let
montážní dělník
11
Jiří Krůta
– 56 let
jednatel společnosti Za císaře pána, s.r.o.
12
Štěpánka Vykouková
– 21 let
studentka
13
Ing. Ondřej Jareš
– 46 let
příznivec obnovy monarchie, architekt
14
Luděk Dvorský
– 51 let
státní zaměstnanec
15
Hugo Cach
– 56 let
řidič autobusu
16
Jakub Jandejsek
– 42 let
věrný a odhodlaný stoupenec krále
17
Jan Marek Kopecký
– 25 let
student medicíny
18
Antonín Stehno
– 75 let
důchodce
19
Miloš Baroch
– 57 let
produkční
20
Ladislav Dvořák
– 35 let
dispečer
21
Jiří Šubrt
– 76 let
důchodce
22
Karel Smrčka
– 41 let
dispečer dopravy
23
Jiří Čánský
– 65 let
specialista IT
24
Jaromír Drvota
– 71 let
důchodce
25
Pavel Procházka
– 62 let
důchodce

Kandidáti pro Jihočeský kraj

1
Ing. Jaromír Vrána
– 76 let
filosof a spisovatel, emeritní auditor královského města Tábor, obnovitel zemanského statku Rohozov
2
Vojtěch Círus
– 25 let
právník, Generální sekretář Koruny České (monarchistické strany Čech, Moravy a Slezska)
3
MUDr. Milan Rytíř
– 65 let
dětský lékař v Táboře
4
Richard Nídl
– 35 let
vlastník realitní kanceláře v královském městě České Budějovice
5
Mgr. Jan Ludačka
– 26 let
advokátní koncipient
6
Tomáš Čásenský
– 63 let
soukromý zemědělec, potomek rodu rožmberských fišmistrů
7
Bc. Markéta Círusová
– 48 let
úřednice Okresní správy sociálního zabezpečení Písek
8
Jan Běhounek
– 82 let
obecní kronikář Vlksic a autor regionálních publikací
9
Patrik Sysel
– 24 let
student diplomatické akademie
10
Mgr. Kateřina Zlesáková
– 26 let
právnička České plemenářské inspekce
11
Jaroslav Horyna
– 57 let
truhlář
12
Jiří Dvořák
– 68 let
pracovník v pohostinství
13
Anna Strýčková
– 75 let
zdravotní sestra v důchodu
14
Jan Brabec
– 46 let
majitel restaurace Aida
15
Mgr. Jan Bouška
– 25 let
právník v advokátní kanceláři
16
Karel Hrubeš
– 66 let
restaurátor historických budov
17
Lukáš Erbandorf
– 31 let
grafik
18
doc. PhDr. Josef Grulich, Ph.D.
– 53 let
vysokoškolský učitel
19
Ing. Tomáš Círus
– 54 let
úředník samosprávy
20
Karel Peisker
– 55 let
podnikatel v pohostinství

Kandidáti pro Plzeňský kraj

1
Mgr. Johannes Vlastimil Ježík
– 51 let
středoškolský učitel
2
Ing. arch. Oldřich Kodeda
– 62 let
architekt, kapitán v aktivní záloze, velitel pontonové roty armády ČR
3
Mgr. Luděk Krčmář
– 49 let
církevní historik ZČM v Plzni
4
Jan Drnek
– 60 let
spisovatel
5
Ondřej Chára
– 26 let
středoškolský učitel
6
Václav Vondrovský
– 58 let
muzejní pracovník ZČM v Plzni
7
Iveta Fišerová
– 46 let
hostinská
8
Ing. arch. Robert Martínek
– 43 let
architekt
9
Miloslav Brunclík
– 60 let
lapiduch ve výslužbě, zdravotník, invalidní důchodce
10
Vladimír Kozák
– 59 let
elektrikář
11
Ing. Jan Kuneš
– 52 let
projektant cyklodopravy
12
Milan Novobilský
– 59 let
výtvarník – historik
13
Oto Brachtel
– 64 let
historik, důchodce
14
Ludvík Pouza
– 42 let
kastelán zámku Chudenice
15
Lenka Ulmanová
– 40 let
pedagožka v dětské skupině
16
Bc. Lenka Čížková
– 52 let
dětská sestra
17
PhDr. Zlata Gersdorfová, Ph.D.
– 34 let
akademický pracovník
18
Václav Vlach
– 54 let
školník – výtvarník
19
Filip Simon
– 22 let
muzikant
20
Martin Mičulka
– 29 let
víceúrovňový eskamotérský umělec

Kandidáti pro Karlovarský kraj

1
Mgr. Martin Váňa
– 33 let
kartograf a archeolog
2
Karel Kottek
– 45 let
OSVČ, referent specialista zahraničně politických vztahů a služby
3
Václav Houška
– 49 let
profesionální hasič
4
Zuzana Böhnischová
– 67 let
referentka
5
Petr Hejda
– 37 let
vedoucí elektroúdržby
6
Otakar Frankenberger
– 41 let
cyklotechnik
7
Martin Cikán
– 35 let
památkář, stavební historik
8
Petr Nevřiva
– 73 let
vodohospodář
9
Tomáš Brunclík
– 28 let
zdravotník
10
Magdalena Drnková
– 63 let
důchodkyně
11
Helena Kodedová
– 89 let
důchodkyně

Kandidáti pro Ústecký kraj

1
Miloš Kánský
– 57 let
obchodní zástupce
2
Jan Mrzílek
– 68 let
důchodce
3
Pavel Chaloupka
– 44 let
podnikatel
4
Josef Nekola
– 61 let
podnikatel
5
Roman Vimer
– 50 let
analytik
6
Petr Hynek
– 50 let
podnikatel
7
Aleš Beran
– 43 let
vysokoškolský pedagog
8
Šimon Špaček
– 30 let
IT specialista

Kandidáti pro Liberecký kraj

1
Ing. Jan Konrád
– 41 let
bezpečnostní technik
2
Roman Titěra
– 50 let
podnikatel
3
Bc. Jan Slípka
– 34 let
úředník
4
Martin Grič
– 48 let
operátor výroby
5
Jiří Nehonský
– 41 let
podnikatel
6
Vojtěch Vaculík
– 22 let
student PF UJEP
7
Václav Srb
– 63 let
podnikatel
8
Soňa Špačková
– 33 let
učitelka
9
Ing. Helena Vanita Černá
– 44 let
podnikatelka
10
Mgr. Radana Juranková
– 72 let
důchodkyně

Kandidáti pro Královéhradecký kraj

1
Petr Ježek
– 52 let
podnikatel, správce informačních technologií
2
Ing. Libor Novák
– 63 let
manažer, člen předsednictva Koruny České
3
RNDr. Pavel Křivka, CSc.
– 73 let
důchodce, plukovník PČR v. v.
4
Darja Zoubková
– 64 let
důchodce
5
Marie Horká
– 52 let
laborantka

Kandidáti pro Pardubický kraj

1
Bc. et Bc. Gabriel-Max Nathaniel Filip Aras
– 35 let
hudebník, pedagog
2
Miroslav Pošvář
– 55 let
OSVČ
3
Mgr. David Šmíd
– 45 let
programátor
4
Jaroslav Forman
– 45 let
strážník městské policie
5
Jan Polanský
– 49 let
výpravčí
6
Zdeněk Štefl
– 60 let
zdravotní laborant
7
Tomáš Křížka
– 35 let
traťový dispečer
8
Václav Burda
– 37 let
umělecký truhlář
9
Norbert Bene
– 47 let
strážník městské policie
10
Klára Burdová
– 28 let
učitelka
11
Hana Ester Filip
– 59 let
důchodkyně
12
Josef Hašek
– 64 let
důchodce

Kandidáti pro Kraj Vysočina

1
Jindřich Holub
– 53 let
OSVČ
2
Lenka Vencová
– 41 let
metodička domova pro seniory
3
Jiří Vacek
– 46 let
zemědělec
4
Ing. Petr Tichý
– 71 let
důchodce
5
Otakar Volf
– 49 let
řidič
6
Pavel Štrubl
– 68 let
důchodce
7
Ondřej Králík
– 38 let
ekologický aktivista
8
Lenka Vondrášková
– 57 let
loutkoherečka
9
František Lizner
– 62 let
IT Administrátor
10
Bořek Spěvák
– 67 let
důchodce
11
Petr Jílek
– 61 let
důchodce

Kandidáti pro Jihomoravský kraj

1
Jiří Novotný
– 44 let
člen iniciativy Morava1918, soukromý zemědělec
2
MVDr. Jiří Čížek
– 63 let
veterinární lékař
3
Luboš Velecký
– 60 let
someliér
4
Jiří Sýkora
– 67 let
vedoucí výroby
5
Bohumil Brabec
– 59 let
vedoucí projektů IT, člen iniciativy Morava1918
6
MUDr. Josef Hrabovský
– 66 let
praktický lékař
7
Mgr. Ludmila Mrkvová
– 63 let
pedagogický pracovník
8
MUDr. Marek Horák
– 41 let
lékař
9
Linda Lankašová
– 46 let
technická redaktorka nakladatelství
10
MVDr. Lubomír Žalud
– 62 let
veterinární lékař
11
Mgr. Veronika Procházková
– 32 let
zaměstnanec MV ČR
12
Jiří Procházka
– 64 let
technik, člen iniciativy Morava1918
13
Pavla Velecká
– 59 let
prodejce vína
14
Josef Trlica
– 66 let
veterinární technik
15
Mgr. Peter Wrchlabský
– 56 let
asistent na stomatologické fakultě
16
Anežka Vrabcová
– 62 let
prodavačka
17
Antonín Grombíř
– 60 let
automechanik
18
Zdeněk Svoboda
– 62 let
instalatér
19
Miloslava Hanáková
– 67 let
uklízečka
20
Jiří Horák
– 54 let
kuchař
21
Hana Zouharová
– 42 let
zdravotní sestra
22
Josef Stehlík
– 66 let
elektrikář
23
Eva Breiner
– 60 let
číšnice
24
Daniel Hlobil
– 40 let
umělecký kovář
25
Pavel Horinka
– 61 let
zemědělský pracovník
26
Ivana Borková
– 46 let
administrativní pracovnice
27
Martin Bernáth
– 55 let
umělecký pracovník
28
Zdeněk Gráf
– 35 let
člen iniciativy Morava1918
29
Jakub Pernes
– 32 let
člen iniciativy Morava1918, grafik
30
Zdeněk Barša
– 45 let
trenér
31
Mgr. Richard Stojar, Ph.D.
– 51 let
člen iniciativy Morava1918, univerzitní profesor

Kandidáti pro Olomoucký kraj

1
MUDr. Pavel Andrš
– 57 let
odborný kožní lékař
2
Pavla Rulíšková
– 55 let
zdravotní sestra
3
Pavel Makový
– 57 let
majitel pohřební služby
4
Mgr. Jitka Krchňáková
– 53 let
lékárník
5
Bc. Leo Rec
– 43 let
správce počítačových sítí
6
PaedDr. Milada Jančíková
– 62 let
učitelka, cestovatelka
7
Ing. Zdeněk Panský
– 71 let
soukromý zemědělec, majitel jezdecké stáje
8
Mgr. Miloš Korhoň
– 57 let
jednatel společnosti
9
Eva Suchánková
– 86 let
učitelka, principálka Divadelního spolku Historia
10
Bc. Libor Orava
– 37 let
úsekový zubní technik, pedagog, pedel LF UP
11
Pavel Toman
– 44 let
seřizovač, hospodář MS Blata, výrobce dýmek
12
František Novák
– 57 let
vinř
13
Pavel Hrubý
– 56 let
IT specialista
14
Anna Turzová
– 76 let
personalista
15
PaedDr. Zdeněk Jančík
– 61 let
obchodní a zprostředkovatelská činnost
16
Martin Pekár
– 43 let
prodej kávy a čaje, konzultant východní medicíny
17
Mgr. Pavel Janura
– 63 let
učitel
18
Luděk Nezhyba
– 50 let
seřizovač CNC strojů
19
Ing. Tomáš Rosa
– 44 let
dřevařský inženýr
20
Marta Palatý
– 80 let
obchodník
21
Václav Komínek
– 67 let
zednické a obkladačské práce
22
Josef Sýkora
– 62 let
výroba dřevěných hraček
23
Ing. Stanislav Pišťák
– 43 let
soukromý zemědělec

Kandidáti pro Zlínský kraj

1
Dita Novotná
– 31 let
vedoucí stáje a instruktor jezdectví, člen iniciativy Morava 1918
2
Mgr. Tomáš Hamrlík
– 38 let
ředitel muzea
3
Bronislav Indra
– 51 let
překladatel
4
Michaela Zbořilová
– 27 let
mateřská dovolená, člen iniciativy Morava 1918
5
Bc. Tomáš Zábojník
– 40 let
elektrotechnik
6
David Křížan
– 44 let
pracovník bezpečnostní agentury, principál Historického spolku Kirri
7
Jiří Válka
– 51 let
operátor výroby
8
Pavla Pekárová
– 39 let
prodej kávy a čaje
9
Radek Kolínek
– 49 let
údržbář, člen iniciativy Morava 1918
10
Michal Melko
– 31 let
trenér fitness, člen iniciativy Morava 1918
11
Jiří Anderle
– 57 let
kuchař
12
Vladimíra Gronychová
– 48 let
vedoucí prodejny
13
Martin Zábojník
– 47 let
zedník
14
Ing. Milan Hrubý
– 88 let
provozní chemik
15
Ivo Rulíšek
– 58 let
zámečník
16
Vlastimil Chybík
– 38 let
vedoucí prodejny
17
Renata Špringerová
– 41 let
uklízečka
18
Petr Hofírek
– 46 let
betonář
19
Petr Hruban
– 56 let
sanitář, speleolog, fotograf
20
Lucie Anderlová
– 35 let
pokladní
21
Jaroslav Frgal
– 48 let
vedoucí prodejny
22
Tomáš Kvapil
– 82 let
stavbyvedoucí

Kandidáti pro Moravskoslezský kraj

1
Jaroslav Vavříček
– 47 let
zastupitel obce Jakartovice, řidič
2
Ing. Karel Mornstein-Zierotin
– 82 let
majitel zámku
3
Romana Philippová Hegrová
– 47 let
OSVČ
5
Pavel Ministr
– 46 let
obchodní zástupce
6
Vladislav Pečinka
– 59 let
nezávislý redaktor novin
7
Zdeněk Pavlík
– 50 let
OSVČ
8
Vít Gruner
– 33 let
IT specialista
9
Rostislav Parys
– 47 let
lektor
11
Petr Štula
– 33 let
servisní technik
11
Radovan Kučeřík
– 49 let
ošetřovatel ve zdravotnictví
12
David Fiksek
– 49 let
horník
13
Karel Levický
– 30 let
řidič autobusu
14
Ing. Vítězslav Oram
– 59 let
OSVČ
15
Ing. Jiří Olšanský, MBA
– 60 let
výkonný ředitel strojírny
16
Rostislav Oboňa
– 46 let
OSVČ
17
Ivo Bierhaus
– 62 let
OSVČ
18
Pavel Ochman
– 42 let
řidič MKD
19
Martin Vontor
– 48 let
posunovač dráhy
20
Mgr. František Buba
– 59 let
učitel
21
Michal Papoušek
– 58 let
zaměstnanec – trafikant
22
František Flachs
– 34 let
zámečník
23
Petr Játi
– 57 let
technik
24
Jana Játiová
– 55 let
pracovník obchodního provozu
25
Šárka Preinerová
– 53 let
pedikérka
26
Michal Polák
– 39 let
OSVČ
27
Kateřina Szlachtová
– 36 let
prodavačka
28
Lada Vaculíková
– 46 let
kuchařka
29
Jarmila Smyčková
– 63 let
učitelka MŠ
30
Bc. Lucie Segiňová
– 36 let
manažerka
31
Kateřina Vavříčková
– 44 let
chůva v MŠ
32
Alena Mužíková
– 53 let
vrátná