Kalendář akcí
SVÁTEK SLAVÍ
Dnes : Andrea
Zítra : Jonáš
Kontakt

Koruna Česká
monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska

Senovážné náměstí 24,
110 00 Praha 1, Česká republika

IČ:44266740

Email: info@korunaceska.cz


Bankovní spojení:

FIO banka: 333311333 / 2010
(provozní účet - členské příspěvky, faktury)

FIO banka: 2700765126 / 2010
(transparentní účet - dary) 

FIO banka: 2301205375 / 2010
(transparentní účet - volební kampaně)

Přehled nepeněžních plnění ocenitelných v penězích:
Strana dosud neobdržela žádná nepeněžní plnění ocenitelná v peněnzích
 

Vyhledávání
Vážení přátelé, omlouváme se za nedostatečné aktualizace webových stránek Koruny České v posledních měsících. Koruna Česká pro Vás připravuje nové webové stránky, které by měly být během několika týdnů spuštěny.

Návštěva vernisáže výstavy v Kostelci nad Černými Lesy a setkání s princem

Dne 1.6. jsem se za monarchisty z KČ zúčastnil slavnostní vernisáže výstavy "Vévodkyně Savojská, velká mecenáška Černokostelecka" jež právě probíhá v Kostelci nad Černými Lesy pod záštitou JJ Hanse Adama II., vládnoucího knížete z Lichtensteinu a která byla otevřena osobně jeho synem, princem Constantinem v místním museu, abych tak navázal za Korunu Českou na naše dobré vztahy s rodinou JJ, posílené například naším zájezdem do Vaduzu a Audiencí u knížecího páru loni v září. I tentokráte jsem nabyl dojmu, že rodina JJ trvale projevuje zájem o dění v naší zemi, čehož otevření výstavy a s tím spojená autogramiáda i návštěvy místních památných míst v regionu, které v těchto dnech JJ princ Constantin vykonal je nesporným důkazem...

Vernisáž výstavy a možnost se setkat a pohovořit s JJ princem Constantinem se setkala s nebývalým zájmem veřejnosti a množstvím hostů, zejména místních, jichž přišlo na téměř 100, až prostor musea byl naplněn téměř do posledního místa. Ve mne celá akce i zájem prince zanechaly hluboký dojem.

 Jaroslav Konečný